Veel behoefte aan CFPB-kennis op WorkPlace Xperience

De wereld van mens, werk en werkomgeving maakt een ingrijpende transitie door. Er is daarom veel behoefte aan gefundeerde kennis. Dat bleek opnieuw tijdens het onlangs gehouden evenement WorkPlace Xperience. Bezoekers toonden veel interesse voor de kennis die we presenteerden op onze eigen CFPB-stand.
WorkPlace Xperience, georganiseerd door Smart Workplace, werd gehouden op dinsdag 15 en woensdag 16 april. We hadden er een eigen stand, waar ons team klaar stond om de meest recente inzichten uit onderzoek te delen. Er werd door de bezoekers van het evenement dankbaar gebruik van gemaakt.
Drukte
Grote interesse was er bijvoorbeeld voor de uitkomsten van ons onderzoek naar de perceptie van drukte op (met name) de drukke kantoordagen dinsdag en donderdag. Het feit dat de ervaren drukte niet alleen verklaard kan worden door de hoge bezettingsgraad, maar ook door allerlei andere (vaak persoonlijke) factoren, was voor veel bezoekers een eyeopener.
Praktische oplossingen
Ook de uitkomsten van verschillende andere CFPB-onderzoeken - veelal uitgevoerd in het kader van ons collectieve onderzoeksprogramma Werk in Transitie - konden op grote belangstelling rekenen. Hetzelfde geldt voor The Workplace Game, de 'serious game' die het CFPB ontwikkelde om organisaties te helpen bij het implementeren van nieuwe manieren van werken in de eigen organisatie.
Uit de belangstelling voor de CFPB-stand tijdens WorkPlace Xperience blijkt andermaal dat er grote behoefte is aan de unieke rol die het CFPB speelt in het werkveld als vertaler van wetenschappelijk gefundeerde kennis naar praktische oplossingen.
Meer artikelen
Naar artikelen overzicht Naar thema “De plaats van werk” Naar thema “Het kantoor” Naar thema “De organisatie van werk” Naar thema “Welzijn en gezondheid”